Saadet Partisi’nden Sevgi Yürüyüşü

Yürüyüş İlçe Başkanlığı önünde başlayarak Merkez Mahallesi Ana caddelerinde karanfil ve meşaleler eşliğinde devam ederek Arnavutköy Cumhuriyet Meydanı yürüyüş yolunda son buldu.  Yürüyüşün Sonunda toplanan kalabalığa seçim otobüsü üzerinde bir dizi konuşmalar gerçekleşti.

“Bir Nisan Sabahı Aynı Coşkuyla Toplanacağız”

Toplanan kalabalığa seslenen Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Ekrem Önal, “Biz tüm gücümüzle çalışmalarımız devam ettiriyoruz ve seçim gününe kadar takatimizin sonuna kadar da devam edeceğiz. Bir Nisan sabahı yine aynı coşkuyla toplanacağız ve hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

“Yönetimi değiştirmek Sizlerin elinde”

Parti taassubu yapmadan adaylarının desteklenmesi gerektiğini vurgulayan İstanbul Milletvekili Nazır Cihangir İslam, “Biliyorum üç dönemdir aynı başkan Arnavutköy’ü yönetiyor. Memnun musunuz? Tabii ki memnun olmadığınızı biliyorum. Bunu değiştirmek sizlerin elindedir. Hep beraber 31 Mart günü sandığa gidip bu düzeni değiştireceğiz. Parti taassubu yapmadan adayımız desteklenmeli ve Arnavutköy geçmişte olduğu gibi bugünde Saadet Partisinin ciddi bir potansiyele sahip ilçesi, başkan adayımız donanımlı ve tecrübeli bunu başarmak sizlerin elinde çalışacağız ve yönetimi değiştireceğiz” dedi.

Milletvekili Nazır Cihangir’in konuşmasından sonra Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar ve İl Başkanı Abdullah Sevim de selamlama konuşmaları gerçekleştirdi. Konuşmaların sonunda toplanan kalabalık sloganlar eşliğinde dağıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir