Sedat Bayram; İttifak Yok, Saadet Var

Çalışmalarına hız verdiğini ifade eden bayram,” biz adayımızın açıklandığı günden beri çalışmalarımızı bu kadar kısıtlı bir sürede gerek Sabah’ın erken saatlerinde gerekse de gece yarılarına kadar yaptığımız çalışmalar ile çalışma tempomuzu her geçen gün artırdık.

Belediye Asli görevini yapıyor Teşekküre gerek yok

Belediyenin asli görevi vatandaşın sorunlarına çözüm bulmaktır. Yapılan yol , park ve bahçe çalışmaları belediyenin asli görevlerindendir. Bunun için belediyeye teşekkür etmeye gerek yoktur.

İmar Sorunu, vatandaşın kanayan yarası

Adaletin olmadığı bir konu da İmardır diyen Saadet Partisi Arnavutköy Meclis Üyesi Adayı Sedat Bayram , İmar sorunu vatandaş aleyhine planlanmıştır. Bu planlama Rantçıların ve Yandaşların çıkarınadır. Biz Seçildiğimiz takdirde imar sorunu her bölgede adil ve çevreyi daha düzenli hale getirecek bir plan ile hayata geçireceğiz. Taşıma imar olayı rafa kaldırılacak. Rantçıların ve yandaşların değil vatandaşın yüzü gülecek.

İttifak Yok , Saadet Var

Saadet Partimizin tüm seçim bölgelerinde kendi adayını çıkarmıştır. Maalesef ki en başta ülkenin En başı olan Cumhurbaşkanı bile bunu bilmesine rağmen her televizyon programına katıldığı zaman Saadet Partisi’de ittifak içinde diyerek toplumun algısını yönlendirmek istiyor. O da Saadet Partisinin Toplumda karşılık bulduğunu iyi biliyor ve bunun farkındadır. Biz geldiğimizde endişe edenler bile Saadet’e kavuşacak. O yüzden her zaman ifade ettiğimiz gibi 1389 seçim bölgesinde aday çıkartan tek parti Saadet Partisi’dir. İttifak yok Saadet var.

Her Sorunun Bir Projesi var

Arnavutköy’ün Sorunları çoktur. Özellikle de ulaşım, eğitim ve Gençlerle ilgili bizler seçim çalışmasına başlamadan teşkilatımız ile İlçenin bütün sorunlarını seçimden önce yaptığımız çalışmalar ile tespit etmiş ve çözüm için projelendirmiştik. Şuan Arnavutköy’ün sorunlarının farkında olan ve her soruna projeler hazırlayan tek partiyiz. Arnavutköy bizimle sorunlarına veda edecektir. Bizim gayemiz yaşanabilir bir Arnavutköy’ü inşa etmektir. Belediyeyi kazandığımız zaman sorunların yerinde tespit edilmesi için her mahalle de halk meclisi toplantıları yapacağız ve sorunları yerinde tespit edip çözüme kavuşturacağız.” dedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir